logo         

»

Představujeme Vám modelovou řadu kolových traktorů M60, která je navržena tak, aby poskytovala maximální výkon a pohodlí s minimálními nároky na obsluhu a údržbu.

 

 

M 6060

49 kW (66 PS)

Úsporný 4-válcový motor Kubota 3,3l, 49KW / 66k

Převodovka 18V/18R, Eco-speed 40km/h

Univerzální traktor pro komunální sféru, zemědělství, ideální v kombinaci s čelním nakladčem

Vyroben a montován v Japonsku


3 roky zákuka

 

M7060

55 kW (74 PS)

Úsporný 4-válcový motor Kubota 55KW / 74k

Převodovka 18V/18R, Eco-speed 40km/h

Univerzální traktor pro komunální sféru, zemědělství, ideální v kombinaci s čelním nakladčem

Vyroben a montován v Japonsku

3 roky zákuka

 

 

M 8560

67 kW (91 PS)

91 k / 293 Nm, úsporný motor Kubota V3800-CR-TIE4 Common Rail.

Převodovka 36V/36R, Eco Speed.

Univerzální traktor pro komunální sféru, zemědělství, lesnictví, ideální v kombinaci s čelním nakladačem.

Vyroben v Japonsku!

3 roky zákuka

 

 

 

M 9960

78 kW (106 PS)

106 k / 352 Nm, úsporný motor Kubota V3800-CR-TIE4 Common Rail.

Převodovka 36V/36R, Eco Speed.

Univerzální traktor pro komunální sféru, zemědělství, ideální s čelním nakladačem.

Vyroben v Japonsku!

3 roky zákuka

 

 

PRO VÍCE INFORMACÍ O PRODUKTECH KLIKNĚTE NA OBRÁZEK POŽADOVANÉHO STROJE.

VOLEJTE: 602 573 023, NEBO PIŠTE: kubota@agromit.cz

 

 

Nová kapota motoru s lepší ventilací, výkonné motory s vysokotlakým vstřikováním Common Rail pro čisté a úsporné spalování, zaoblená kabina s vylepšenou ergonomií pro ještě snadnější a pohodlnější ovládání.

Traktory M60: výkonné, snadno ovladatelné, úsporné a s nízkými emisemi.

Nové motory - elektronicky řízený vysokotlaký systém Common Rail (CRS), ve spojení s 4-ventilovou technikou a technologií přímého vstřikování (E-CDIS) nabízí vyšší výkon, lepší průběh křivky kroutícího momentu a nižší spotřebu paliva. Motory byly speciálně navrženy pro použití v zemědělských traktorech.

Filtr pevných částic (DPF) snížuje škodlivé emise, aby byly splněny nejnovější emisní normy.

Constant RPM Management - novinkou u motorů traktorů série M60 je elektronický systém automatického nastavení konstantních otáček. Po jeho zapnutí motor udržuje konstantní navolené otáčky i při změně zatížení.

Převodovka 36V/36R - plně synchronizovaná 6-stupňová převodovka s dvoustupňovým násobičem řazeným pod zatížením DUAL SPEED poskytuje veškerý výkon a efektivitu potřebné při práci. Ve snadném dosahu obsluhy je páka řazení 3 jízdních skupin, s nimi traktor disponuje celkem 36 stupni pro jízdu vpřed a 36 stupni pro jízdu vzad, včetně plazivých rychlostí. Funkce ECO Speed umožňuje dosažení maximální rychlosti 40 km/h při otáčkách motoru snížených o 20% a tím snížení hluku, opotřebení a spotřeby paliva. M8560 a M9960 jsou vybaveny zámkem převodovky při parkování. Vícelamelová mokrá spojka zaručuje dlouhou životnost.

Hydraulický reverz - změna směru jízdy vpřed/vzad je snadná díky hydraulickému reverzu řazenému pod zatížením.

Páka reverzu je umístěna na sloupku volantu ve snadném dosahu obsluhy. Vícelamelová mokrá spojka ulehčuje práci s čelním nakladačem a zvyšuje produktivitu a ovladatelnost.

Nově navržená kabina - kabina série M60 byla zcela přepracována. Zaoblené sklo zlepšuje výhled a zvětšuje prostornost. Vysoká kabina poskytuje více místa nad hlavou a většina ovladačů byla přesunuta pro snadnější používání. Standardně je dodávána klimatizace a se 6ti nastavitelnými výdechy v přístrojové desce lze snadno dosáhnout optimálního proudění vzduchu. Páčka elektronicky ovládaného ručního plynu vyžaduje méně síly a umožňuje snadnější a přesnější regulaci.

Brzdný systém - traktory Kubota jsou vybaveny hydraulickým brzdným systémem s vícelamelovými brzdami v olejové lázni. Při brzdění se automaticky zapne pohon přední nápravy.

Hydraulika - traktory série M60 jsou vybaveny hydraulickým čerpadlem o výkonu 64.4 l/min při tlaku 196 bar.

"Zdvihací síla tříbodového závěsu je 4.100 kg, ramena závěsu jsou vybavena rychloupínacími háky."

Sériově dodávané 2 přídavné hydraulické okruhy lze rozšířit na 3 + ventil s regulací průtoku.

Samosvorný diferenciál - standardně dodávaný samosvorný diferenciál přední nápravy, spolu s elektrohydraulickou uzávěrkou diferenciálu zadních kol zajišťují trakci a stálý výkon v nejobtížnějších podmínkách.

Přední náprava - pohon přední nápravy lze zapínat a vypínat za jízdy pod zatížením, pouhým stisknutím jednoho přepínače.

Díky převodu dvojitým kuželovým soukolím jsou traktory Kubota maximálně obratné. Tento systém, kompletně uzavřený v olejové lázni zaručuje dlouhou životnost, snadnou údržbu a oproti standardním kloubovým převodům umožňuje dosáhnout extrémně malého průměru otáčení pouze 3,8m a velké světlé výšky stroje.


Kubota M9960 Kubota M9960 Kubota M9960 -v kabině Kubota M9960 - v kabině Kubota M9960 - v kabině Kubota M9960 - podvozek Kubota M9960

NmE4ZTQ